Telphones:

+38 068 39 09 222

+38 099 37 99 596

Work Time's :

Mo-Fr : с 8.30 до 19.00

Sa-Su : With appointment

logo dentist shostka
ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ
Ми Вам передзвонимо найближчим
Ваша інформація захищена.

PERIODONTOLOGY

PERIODONTOLOGY

Пародонтит - запально-деструктивне захворювання, при якому запалення ясен переходить на інші тканини пародонту, руйнуючи при цьому зубоясенні з'єднання, що в підсумку призводить до руйнування кісткової тканини альвеолярного відростка і періодонта.

Сьогодні пародонтит розповсюджений досить широко. Як показують дослідження, практично в кожної людини після 35 років, в тій чи іншій мірі, спостерігаються подібні захворювання, що можуть призвести до рухливості зубів, а якщо вчасно не почати лікування, то і до їх втрати. Підступність даного захворювання в тому, що воно може довго не виявлятися. Основною метою пародонтологічного лікування є створення здорових прикріплених ясен, які служать фундаментом для ортопедичних конструкцій, дентальної імплантації і власних природних зубів. Дуже важливо використовувати найсучасніші методи профілактики та лікування захворювань пародонту. Це дасть можливість успішно, ще на ранніх стадіях, вилікувати пародонтит, зупинивши важкі форми захворювання, а також запобігти загострення.

Пародонтологія поділяється на дві частини: терапевтичну і хірургічну. У профілактиці та лікуванні пародонтозу у Шостці  більш важлива роль належить хірургічному методу, так як в більшості випадків лише оперативне втручання здатне ліквідувати вогнище запалення в тканинах пародонту, а також сприяти призупиненню деструктивного процесу в альвеолярній кістці. Методи і засоби місцевого і загального фізіотерапевтичного, медикаментозного впливу та ортопедичного втручання - це додаткові, закріплюючі фактори хірургічного лікування.

На сьогоднішній день технології хірургічного лікування пародонту досить різноманітні. Найголовнішим, в області первинної профілактики уражень пародонта, можна вважати оперативне втручання з корекції порожнини рота. До числа вторинної та третинної профілактики відноситься закривання рецесії ясен, створення об'єму ясен, кюретаж ясен, пластика м'яких тканин, клаптеві операції. Завдяки хірургічному лікуванню пародонтозу  можна досягти максимального покращення функціонального і структурного стану тканин пародонту. Також дуже важливим є правильне визначення найбільш раціонального виду або комбінації декількох видів хірургічного втручання, що безпосередньо залежить від свідч

Терапевтична пародонтологія - це медикаментозне лікування, яке поєднується з фізіотерапевтичними заходами. Вона включає профілактичне, симптоматичне, або підтримуюче лікування запалення ясен, що здатне покращити стан тканини навколо зубів.

В чому ж полягає мета даного лікування? Ротова порожнина людини населена бактеріями, більшість з яких не шкодить, оскільки ми з ними мирно співіснуємо. При цьому надмірна кількість мікроорганізмів може викликати захворювання (запалення ясен). Метою профілактичної терапії є підтримка нормальної мікрофлори ротової порожнини. Підтримуюче і симптоматичне лікування необхідне, якщо вже почалися запальні процеси і захворювання у стадії ремісії. Наприклад, при звичайному запаленні ясен використовують мазі, які полегшують прояви симптомів захворювання, а також знищують хвороботворні мікроби.

PERIODONTOLOGY
PERIODONTOLOGY
PERIODONTOLOGY