Telphones:

+38 068 39 09 222

+38 099 37 99 596

Work Time's :

Mo-Fr : с 8.30 до 19.00

Sa-Su : With appointment

logo dentist shostka
ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ
Ми Вам передзвонимо найближчим
Ваша інформація захищена.

ORTODONTICS

ORTODONTICS

Ортодонтія - це область стоматології, яка спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні зубощелепних аномалій, таких як зміна положення зубів в зубних дугах, стимулювання росту кісток верхньої та нижньої щелеп. Робота лікаря ортодонта у Шостці вимагає великого професійного досвіду в галузі корекції форми, складання індивідуальної програми курсу лікування, використання відповідних інструментів та контролю над ходом лікування. В кінцевому результаті Ваші зуби, щелепи і губи стоятимуть в правильному положенні, завдяки чому обличчя буде виглядати гармонійно.

Більшість людей вважає, що ортодонтичне лікування проводиться тільки в дитячому віці. На сьогоднішній день, доросла ортодонтія набуває все більшого розвитку, так як є незамінним етапом лікування в комплексній реабілітації пацієнта. Ортодонтичне лікування не тільки поліпшує естетику посмішки, але також робить функціонування жувального апарату максимально ефективним. У ортодонтичному лікуванні застосовують незначний тиск на зуби за допомогою постійних або знімних конструкцій. Такий тиск призводить до поступового зміщення зубів, а також до їх випрямлення, одночасно коригуючи підтримуючу кістку. Для даних цілей використовуються брекет-системи, які індивідуально підбираються для кожного пацієнта з урахуванням його фізіологічних особливостей.

Також варто сказати про ортодонтичну підготовку зубів для протезування, що застосовується при комплексній реабілітації. Як правило, перед протезуванням зубів, виконується певна підготовка порожнини рота, так звана «санація порожнини рота». Туди разом з терапевтичним та хірургічним лікуванням, входить також і застосування брекет-системи. Завдяки використанню в стоматології ортодонтичних методів лікування, можна змінити нахил зубів. Така підготовка займатиме певний час, при цьому вона дозволить уникнути депульпування або зайвого препарування деформованих зубів.

Головним завданням ортодонтії є виконання лікувальних дій, спрямованих на зміну нерівних зубних рядів, а саме встановлення брекет-системи. В стоматологічному кабінеті" Стоматолог і я" ми маємо широкі можливості для проведення цих лікувальних дій. Завдання отодонтії можна порівняти зі спіралевидною структурою, так як вони наростають поступово, але при цьому мають єдину мету: щоб у пацієнта були рівні зуби та правильний прикус Нашому лікарю ортодонту необхідно не тільки визначити цілі лікування, але й правильно їх виконати. Ортодонтичне лікування залежить від безлічі різноманітних факторів, і, насамперед від індивідуальних особливостей кожного з пацієнтів, що виражаються не тільки в його настрої на якісне лікування, але і реакції на присутність в ротовій порожнині брекет-системи.

На сьогоднішній день в сучасній ортодонтії використовують різноманітні брекет-системи. Найпростішими та відповідно найдешевшими є металеві брекети . Окрім металевих існують ще керамічні, лінгвальні брекети та прозорі накладки на зуби — капи. Ціна на брекети у Шостці залежить від виду обраного брекету, його виробника, а також складності лікування. Наш ортодонт працює з дітьми з 2008 року, має великий досвід роботи.

ORTODONTICS
ORTODONTICS
ORTODONTICS