Telphones:

+38 068 39 09 222

+38 099 37 99 596

Work Time's :

Mo-Fr : с 8.30 до 19.00

Sa-Su : With appointment

logo dentist shostka
ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ
Ми Вам передзвонимо найближчим
Ваша інформація захищена.

dentist shostka as ukraine

«Стоматолог і Я»- це сучасна стоматологічна клініка, де застосовується комплексний підхід, який передбачає повний комфорт пацієнта на всіх етапах лікування і участь в лікуванні пацієнта висококваліфікованими фахівцями різного профілю. Така методика створює необхідні передумови для якісного лікування пацієнта, можливість комплексної оцінки захворювань фахівцями клініки і прийняття найкращого плану санації для його вирішення в найкоротші терміни. Стоматологічна клініка «Стоматолог и Я» проводить лікування, реставрацію та протезування зубів за найсучаснішими технологіями. У нас можна вилікувати, а потім запломбувати або повністю відновити зуб фотополімером, якщо його коронкова частина зруйнована карієсом. У разі поєднаної патології (карієс + дистопія + дисколорація + аномалія форми зубів) проводиться повна реконструкція зубного ряду. При цьому деякі зуби просто пломбуються, іншим надається нова красива форма або нове положення в зубному ряду, між зубами усуваються щілини, деякі зуби, сильно потемнілі в результаті колись проведеного лікування, відбілюються або покриваються геліокомпозитом (ламінат, вінір), в результаті чого набувають колишній колір. Якщо у пацієнта є гостра необхідність змінити колір всіх зубів в сторону освітлення, то в цьому випадку ламінатами (композитними вінірами) можуть бути покриті всі зуби. Класичне протезування зубів проводимо металокерамікою, безметалевою керамікою, імплантами, а також сучасними конструкціями бюгельних протезів (бюгельний застосовується в тих випадках, коли відсутні багато зубів, більше 6-8 на одній щелепи). Термін виготовлення незнімних мостів 5-10 днів, а комбіноване протезування, так звані мости, плюс бюгельний протез, може тривати 15-20 днів.

Якщо у вас відсутній один зуб, то в деяких випадках ми можемо успішно відновити його всього за один візит, виготовивши так званий адгезивний міст або «Коннект» на основі фотополімерів і скловолокна «Гласспен», «Фіберсплінт». На це знадобиться 2- 3 години.

Колектив стоматологічної клініки «Стоматолог и Я» - це не тільки професійні лікарі та асистенти лікарів, але і креативний колектив, який завжди йде в ногу з розвитком сучасної стоматології. Нам завжди цікаво дізнаватися про новинки в стоматології і втілювати їх у своїй роботі.

У клініці «Стоматолог и Я» стоматологи знають, як зробити посмішку бездоганною, а також провести лікування зубів на високому рівні. Кращою нагородою в роботі є здоров'я пацієнта - те, що дійсно нам дорого.

Стоматологічна клініка «Стоматолог и Я» - це медичний центр для людей вимогливих до якості та комфорту.